JSEM SPECIALISTKA NA DESIGN KONZULTACE

Vaše spokojenost je pro mě důležitá a důvěra zavazující.

1

OSOBNÍ SCHŮZKA

Vyslechnu si Vaše představy, poznám Vaší duši a navrhnu nejvhodnější konkrétní řešení. Ukážu Vám, co je špatně a jak to změnit.

2

RYCHLÁ PROMĚNA

Zvládnete proměnit Vaše bydlení svépomocí nebo za pomoci šikovných řemeslníků či hodinového manžela. Nemusíte dlouho čekat na realizaci.

3

SPOKOJENÉ BYDLENÍ

Konečně se doma cítíte příjemně. Váš domov je harmonický, uspořádaný a hezký. Těšíte se domů. Jste šťastná.

NOVÁ ŽIVOTNÍ ETAPA

Život nás provází různými fázemi a Vy cítíte, že potřebujete začít znovu.

Některé z Vás potřebujete začít znovu – bez partnera. Chcete dožít příjemně a jinak. Jen se bojíte, že to nezvládnete, že jste na to sama. Někdo zase prožívá nový partnerský vztah a začíná budovat zázemí později i dětský pokojíček. Nebo jste se ocitla ve fázi, že jste nespokojena s aktuálním stavem Vašeho bydlení. Každá v koutku srdce touží po kráse, ať už má jakoukoli podobu. Co s tím?

Novou etapu svého života můžeme začít třeba novým šatníkem, úklidem nebo novým interiérem…

ČASTO MNE OSLOVUJÍ TYTO VÝJIMEČNÉ ŽENY

Ženy bez partnera
Vdané ženy
Maminky, které plánují rodinu
Maminky na mateřské dovolené
Ženy procházející těžkou životní zkouškou
Ženy po rozchodu nebo ženy po rozvodu
Ovdovělé ženy
Ženy v důchodu

S ČÍM VĚTŠINOU POTŘEBUJETE POMOCT

 • Nevíte si rady s celkovým sladěním interiéru.
 • Potřebujete poradit s dispozičním a praktickým uspořádáním prostoru.
 • Potřebujete sestěhovat dvě domácnosti do jedné.
 • Potřebujete poradit s uspořádáním domácnosti pro dvě generace.
 • Váš prostor je neútulný, potřebujete ho zharmonizovat a dovybavit.
 • Nevíte si rady, jak zavěsit obrázky.
 • Plánujete nový dětský pokoj a potřebujete pomoct.
 • Chcete pomoct vybrat jiný nový nábytek a dekorace.
 • Potřebujete pomoct vybrat vhodný odstín malby a různé materiály.
 • Toužíte po hezké tapetě, ale nevíte jaká se k Vám bude hodit.
 • Plánujete rekonstrukci a potřebujete poradit.
 • Chcete zakomponovat dětský koutek do obývacím pokoje vkusně.
 • Chcete poradit vhodné povlečení, dekorační polštářky a pléd.
 • Potřebujete začlenit starý nábytek do nového konceptu.
 • Potřebujete navrhnout ložnici, pracovnu a vstupní chodbu.
 • Potřebujete navrhnout obývací pokoj, jídelnu a kuchyni.
 • Chcete se poradit ohledně rozložení nábytku a úložných prostor.
 • Chcete prostor vyřešit chytře a hezky.
 • Nevíte si rady, jak dotáhnout design a funkčnost bydlení.
 • Přemýšlíte, jak si poradit s malým prostorem.
 • Potřebujete pomoct navrhnout nábytek nebo kuchyni v obchodním domě IKEA, XXXLutz, KIKA atd. nebo potřebujete pomoct při nákupech u jiných dodavatelů.

 

CHCETE ZMĚNU!

JAK PROBÍHÁ DESIGN KONZULTACE

 1. Poskytuji Vám odbornou designérskou konzultaci v co nejkratším možném čase.
 2. Součástí schůzky je moje příprava. Nebudu tak plýtvat Vaším časem při seznamování se s interiérem. Vy mi předem pošlete do e-mailu informace, požadavky či přání a fotografie. Na schůzce už budeme řešit KONKRÉTNÍ problematiku.
 3. Poradenství poskytuji přímo u Vás doma, proto nemusíte vůbec nikam jezdit.
 4. Projdu s Vámi vše, co Vás trápí a pomohu Vám problém vyřešit s ohledem na Vaší finanční situaci a Vaše možnosti. Často se stává, že mi pošlete přání, že Vám něco nevyhovuje a chcete to změnit. Na místě si všimnu, že ten problém je úplně jinde a jiný. A je to naprosto v pořádku. Od toho jsem tady, abych Vám pomohla a ukázala, co většinou běžně nevidíte.
 5. Dozvíte se spoustu zajímavých nápadů a chytré řešení, jak Váš prostor změnit, upravit, oživit – vytvořit z něj hezké a komfortní prostředí.
 6. Vyberu Vám konkrétní produkty, odstín malby a dle potřeby konzultaci doplním o skicu, kterou Vám ponechám. Ukážu Vám pozice produktů, případně okamžitě zasáhnu a fyzicky napravím, co bude potřeba. Když je to v mých možnostech, nezůstávám pouze u konzultace, ale přidám také ruku k dílu (posunu stůl, pohovku, přeskládám lehký nábytek a dekorace, vyměním obrázky v rámečkách a určím jejich pozice na stěně atd.)
 7. Konzultuji s Vámi jeden nebo více problémů, nebo když pouze potřebujete pomoct odrazit se z místa a pomoci uchopit danou situaci, kde a jak začít. Poradím si i s malým skromným prostorem.
 8. Beru ohledy na Vaše možnosti, aby byl pro Vás prostor realizovatelný.
 9. Pokud narazíme na technický problém vyžadující ověření, zjistím potřebné informace po schůzce a obratem Vám řešení pošlu e-mailem. V takovém případě nebude účtováno nic navíc.
 10. Dokážeme zkonzultovat tolik věcí, jako když byste si nechala zpracovávat návrhy za několikanásobnou částku. Rozdíl v ceně je takový, že si pouze budete zapisovat, nebo fotit produkty z tabletu. Ve výsledku Vám penízky ušetřím.
Získáte prostor, ve kterém se Vám bude spokojeně žít a dýchat.

STYLING

Naučím vás dekorovat Vaše bydlení – rozložením polštářků a ostatních bytových doplňků nebo umístěním koberce a nábytku. Poradím vhodnou pozici zavěšení garnýží se závěsy, svítidel, obrázků a jiných dekoračních předmětů.

VÝBĚR MALBY A TAPET

Pomůžu vybrat vhodný odstín malby dle vzorníku Dulux nebo dle Vašich vypůjčených vzorků od malíře. Vyberu styl a vzhled tapet a určím jejich pozici a začlenění do interiéru.

DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ

Vyřeším dispoziční uspořádání a najdu vhodné řešení. Pomůžu Vám sladit interiér do jednoho celku.

VÝBĚR MATERIÁLŮ

Zkombinuji dvířka kuchyňské linky s pracovní deskou a obkladem. Doporučím ideální materiál pro pokládku podlahy, nábytku nebo dveří.

VÁŠ OSOBNÍ STRÁŽCE PŘÍMO U DODAVATELE

Balíček se vztahuje rovněž na poradenství při nákupech. Budu Vám rádcem i oporou při koupi kuchyně v obchodním domě, nábytku na míru v truhlářské dílně, při pořizování dveří a podlahy u výrobce, a nebo Vám přesně poradím, do jakých doplňků se vyplatí investovat.

Záleží mi na detailu, pohodlí, ergonomii, praktičnosti, harmonii, vzhledu, ceně a na Vaší osobnosti.

REFERENCE

Rozhodnutí oslovit Kristýnku a přizvat ji ke spolupráci bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem při rekonstrukci bytu udělala. Hned při prvním setkání a konzultaci jsme našly společnou řeč. Kristýnka přesně pochopila moje představy a potřeby. Spolupráce a komunikace byla vždy rychlá, věcná a velmi příjemná.
Velmi jsem ocenila začlenění stávajícího vybavení do rekonstruovaného interiéru.
Výsledkem naší spolupráce je můj nový krásný byt, ve kterém je mi moc dobře.
Veliký dík za všechno, Kristýnko!

J. (knihovnice, věk 50+)

Kristýna je žena činu.

Moje zadání bylo zútulnit a sjednotit barvy. Myslela jsem si, že za tu dvouhodinovou konzultaci budeme konzultovat nad “papírem”, ale Kristý se vrhla rovnou do díla. Během dvou hodin prošel náš obývák a kuchyň proměnou. A to vše se stávájícím nábytkem a dekoracemi. Byla jsem nadšená a zároveň to trochu brzdila (to jsem celá já), ale stálo to za to.

Moc se mi líbí její přístup, přemýšlí a tvoří na místě, z pozvzdálí a nadhledu ladí detaily i celek.

Máme doma velkou přeměnu, a vpodstatě za minimální investici /cena konzultace, nové stínidlo na lustr a dva rámečky na obrazy/. Poradila mi, jakým směrem se ubírat při výběru dekorací a barev.

Je to úleva a mám jasno. Hodně mi pomohla. Děkuji, Kristý.

Kateřina Tůmová, fotografka (www.fotimslaskou.cz)

Kristýna mi byla hned sympatická, byl to jakýsi šestý smysl, který mě nezklamal, protože naše spolupráce byla perfektní. Hned během první schůzky u nás v domě jsem pochopila, že má Kristýna styl práce a vkus, který se mi zamlouvá a je mi blízký.

M. (mateřská dovolená, věk 30+)

KDE PRACUJI

PŮSOBÍM PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE ♥

 

Moc se těším, až Vás poznám!

KOLIK SLUŽBA STOJÍ

 • 2 hodiny

 • 3000 Kč

 • včetně dopravy

  do 100 km (Horoměřice → )

  nad 100 km (pouze balíček 5 hodin)

   

  Když potřebujete poradit s drobnostmi v celém bytě, nebo navrhnout celou místnost. Nejste spokojeni a potřebujete se odrazit z místa.

 • 5 hodin

 • 4700 Kč

 • včetně dopravy

  do 100 km (Horoměřice →)

  nebo 2-5 hodin nad 100 km (Horoměřice +100km →)

   

  Když potřebujete navrhnout více místností nebo pomoc při realizaci či nákupech. Nebo můžeme zkombinovat poradenství doma a na nákupech.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

OČEKÁVÁTE ODE MĚ NĚJAKOU SOUČINNOST?

Pro efektivní využití našeho společného času doporučuji připravit si na schůzku veškeré dotazy a materiály, které mají být předmětem poradenství.

 

Součástí schůzky je také moje příprava, proto Vás prosím o zaslání veškerých podrobností, půdorysu a fotografií, abych se mohla na naší schůzku předem připravit.

MŮŽE BÝT NA NAŠÍ SCHŮZCE PŘÍTOMEN JEŠTĚ NĚKDO DALŠÍ?

Pokud budeme řešit dětský pokoj, může být přítomna na osobní schůzce také Vaše ratolest. Pokud ale budeme řešit například kuchyni s obývacím pokojem, doporučuji si zajistit hlídání nebo domluvit si schůzku, když budou Vaše malé děti spát. Nebudou Vás rozptylovat a budete se tak více soustředit na poradenství – víc si naší schůzku užijete.

 

Pokud chcete aby se naší schůzky zúčastnil také někdo Vám blízký, například maminka či kamarádka, které se daný interiér netýká, nechám to čistě na Vašem uvážení. Ze zkušenosti ale vím, že to není úplně šťastné. Problematika interiéru je pouze Vaše záležitost a veškeré poradenství bude bráno s ohledem na Vaše potřeby a životní styl.

 

Každý jsme originál a máme rozdílný životní styl, jakýkoliv názor další osoby může mít negativní dopad. Takový názor Vás může ovlivnit a tak se stane, že si prostor přizpůsobíte pohledu blízké osoby, bez ohledu že Vám se to zrovna nelíbí, nebo nevyhovuje, přesto že to nejste Vy.

POŠLETE NÁM POTOM ZÁPIS ZE SCHŮZKY?

Ze schůzky není žádný písemný výstup, je na Vás, zda si budete informace zapisovat. Jednotlivé produtky, které Vám vyberu, si můžete také fotit.

JAKÉ JSOU PLATEBNÍ PODMÍNKY?

Platba za osobní schůzku se platí v plné výši předem. Schůzku je možné zrušit (v tomto případě Vám bude samozřejmě záloha vrácena zpět na účet) nebo přeobjednat nejpozději 12 hodin před plánovaným termínem. Později než 12 hodin před uskutečněním schůzky platba propadá.

 

Částka dle zaslané faktury musí být připsána na účtě nejpozději 24 hodin před uskutečněním schůzky.

JAK PROBÍHÁ POTVRZENÍ SCHŮZKY?

Termín schůzky a případné změny termínu se potvrzují vždy prostřednictvím e-mailu nebo sms zprávy.

OSTATNÍ

Služby poskytnuté mnou jsou osobním a nezávazným doporučením, které vychází z mých dlouholetých zkušeností a poznatků z praxe v oboru, estetického cítění a přání a požadavků Objednatele. Nenesu žádnou odpovědnost za konečné rozhodnutí Objednatele a uspořádání či vzhledu bytového interiéru, ani za správnost a smysluplnost rozhodnutí Objednatele učiněných na základě poskytnutých poradenských služeb.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Pokud se potřebujete ještě na něco zeptat, nebojte se a napište mi.
design@kristynakafkova.cz