ŽIJI DESIGNEM

Provedu Vás novou etapou života

O MNĚ

*1986

Kreativní cítění mám už od narození, ale základy tvůrčí práce jsem se naučila v základní umělecké škole v Písku. Moje dosavadní činnost je založena na dlouholeté praxi a samostudiu. Od roku 2009 jsem působila jako prodejce kuchyní rakouského a později německého výrobce. Na volné noze podnikám od roku 2011 a ve spolupráci s interiérovým studiem jsem své portfolio obohatila o kompletní zařizování interiérů. Tohoto času se věnuji už pouze poradenství a rychlým návrhům interiérů. Pomáhám ženám, které chtějí změnu.

Do každého návrhu dávám kus sebe sama. Nejraději pracuji s předměty, jež dělají Vás a rodinu šťastnou a jsou Vaší srdeční záležitostí. Neakceptuji, když se tvoří ,,domov“ jak přes kopírák, protože každá moje klientka je osobnost.

Potenciál vidím v každé nemovitosti. Když se mi dostane do rukou půdorys nebo fotky stávajícího stavu, okamžitě začínám vymýšlet, co by prostoru slušelo. Jsem vlastně taková interiérová stylistka.

Sleduji aktuální trendy, ale občas se jimi neřídím. Interiéry ladím tak, jak to sama cítím, ne jak to nařizuje aktuální trend. Důležité je pro mě držet každý interiér v nadčasovém duchu, protože čas rychle utíká a trendy se pravidelně mění.

Mám skvělého partnera Víta, také z oboru, prý se nebojím žádné výzvy. Mezi vlastní tvorbu patří beze sporu tyto webové stránky. Tvořila jsem je pro Vás s chutí a zápalem.

Ráda se obklopuji vkusnými předměty. Jsem přesvědčena, že každá hezká věc denně používaná, ať už se jedná o maličkost, je součástí naší spokojenosti.

Miluji uspořádanou domácnost a když má každá věc svoje místo. Věřím, že lze bydlet šťastně a komfortně s věcmi, které již vlastníte – s minimálními úpravami za rozumné finance.

Moc si vážím, že můj denní chleba je můj životní styl.

Děkuji, že Vás mohu provést vysněnou změnou.

S láskou a pokorou

Kristýna