CHODBA

Vstupní chodba a zádveří v jednom bylo opět ve stylu Black&White. Požadavkem bylo ponechat fotografie neteře a synovce. Profilové fotografie dostává klientka každoročně, všechny jsou focené na výšku. Původně je měla majitelka zarámované v jednom větším rámu, seřazené do dvou řad. Výsledek – na velké stěně, malý obraz.

PŮVODNÍ STAV BYTU

Fotky rodiny jsou srdeční záležitostí, proto je nutné obraz přerámovat, aby celá kompozice vyzdvihla důležitost těchto fotografií. V obchodním domě Ikea jsme vybraly na každou fotografii jiný rámeček. Fotografie jsem rozdělila, vložila do nových rámečků a rozvrzhla na zeď. Jsem schopna pomoct do této situace. Dále už musel přidat ruce k dílu hodinový manžel. Vrtačka není zrovna moje kámoška, i když znám ženy, které ji umí ovládat :-).

Rámečky jsem rozvrhla tak, aby se mohly přidávat každoročně nové fotografie se zajímavými rámečky. Klintce jsem ukázala, jak a kam je může zavěsit.

Na protější stranu jsme umístily dětské malby, které jsme vložily do zlatavých rámečků. Jsem sama překvapena, jak je kombinace pestrých barev a zlatavého rámu velice zajímavá a jak krásně vyniká v nijak zajímavé chodbě. Chodbu jsme vymalovaly béžovým odstínem, aby vynikly bílé dveře a opět se zjemnil černo-bílý kontrast. Výrazné obrázky tak chodbu ozvláštňují a díky nim působí chodba hezky. Přitom chodba je také důležitou součástí bytu, neboť nás vítá.

Ještě chybí dokoupit běhoun, aby se opticky oddělil prostor chodby od zádveří. Jakmile budu mít nové foto, budu s Vámi sdílet.

kristynaka