DÁMSKÁ LOŽNICE

Ložnice je jedinou soukromou částí bytu, kam smí pouze majitelka, víra . . . a já :-). Ložnici jsem pojala citlivě s ohledem na požadavek klientky. Esteticky zakomponovat do ložnice svaté obrázky.

Původně měla být v ložnici luxusní tapeta s dezénem látky v krémovém odstínu. Její realizace se tapetářům nepovedla ani napodruhé, proto nechtěla klientka dále čekat a dala této tapetě stop. Asi to tak mělo být. Místnost se vymalovala a nadekorovala.

Nábytek ze dřeva Makassar je z původního bytu klientky, svítidla také, které jsem zakomponovala s ohledem na jejich pořizovací cenu. Dále jsme ložnici doplnily o garnýže a textilie.

PODÍVEJTE SE NA PŮVODNÍ STAV

Jeden pokoj v bytě je zatím nedokončený a slouží jako provizorní odkládací prostor. Tam jsem ho spatřila. Modrý taburet, který jako samostatná jednotka nikoho nezaujme. Přesně jsem věděla, že v ložnici bude dokonalý. Nebo ložnice s ním. Můžete si všimnout, jak nám hezky ladí s modrými květy na koberci a s modrým prostěradlem. A klientka tak ušetřila, že nemusí místo něj nic kupovat, aby nebyla ložnice při své velikosti tak prázdná.

kristynaka