ROMANTICKÁ LOŽNICE

Při zařizování ložnice jsem měla absolutně volnou ruku. Sáhla jsem po decentní tapetě od firmy Decent Art ve stylu Vintage. Vdechla zdem nový život, vnesla do pokoje něžnou atmosféru. Ložnice zařizuji vždy s ohledem na to, že se jedná o klidovou zónu. Proto mým přísným kritériem pro spací zónu je uvolněnost a vzdušnost pro ničím nerušený spánek.

Kožená postel v zemité barvě se použila původní. Místo koberce se prakticky v celém domě položila dřevěná olejovaná podlaha. Místo prostorového koberce jsem použila kusový ručně tkaný koberec pro zútulnění. Díky samostatné šatně vznikl prostor pro hezkou stylovou komodu v bílé barvě. Zeď za ní jsem nechala malíři vymalovat mentolovým odstínem, zbytek výmalby je béžový. Nad komodu jsem navrhla obrazové poličky, na které si může paní domu stavět vzpomínky na příjemné životní okamžiky, zasazené v zajímavých rámech. Garnýže a poličky s obrázky instaloval dle mého určení přímo sám klientčin šikovný manžel.

NAVŠTIVTE TAKÉ PŮVODNÍ STAV DOMU

Na původních fotografií si můžete všimnout, jak byla ložnice takřka nedokončena. Ve zdech zůstaly díry po skobičkách. Obraz děťátka je prozměnu zavěšen příliš vysoko, opticky se tak snižuje strop.

Nyní už přeji snové romantické chvíle v nové ložnici.

kristynaka