VAŠE BYDLENÍ

Věci s příběhem nikdy nevyhazovat

STÁVAJÍCÍ VZHLED JE PRO MĚ DŮLEŽITÝ

Nebojte se mě oslovit v době, kdy není interiér podle Vašich představ, když se zrovna necítíte, nebo nemáte uklizeno. Když se sestěhováváte z většího bytu do menšího, když už Vaše bydlení něco zažilo. Nemáte se vůbec za co stydět, všechny nás životem provází různé životní zkoušky. Pro mě je nejlepší vidět aktuální stav během Vašeho běžného provozu.

Od toho jsem tu pro Vás – nesoudím, ale jednám. Jen tak Vám dokážu nejlépe poradit, co změnit, co upravit, co zrenovovat, co odstranit, co protřídit a co naopak nechat a nikdy nevyhazovat.

VAŠE POKLADY

Do nového konceptu zakomponuji retro rodinné fotografie, pro které vyberu vhodné rámečky a určím jejich pozici na stěně, nějaký z nich ledabyle položíme třeba na komodu.

Další věci jako obrazy, suvenýry z cest nebo mobiliář s příběhem, jenž mají pro Vás citovou vazbu a hodnotu, jsou těmi nejlepšími dekoracemi. Začlením je do prostoru tak, aby celek působil přirozeně a hezky.

Je pro mě důležité, aby zůstal Váš domov domovem.

DO KAŽDÉHO PROSTORU SE NEHODÍ VŠE

Vzpomínáte si, když jste byla u někoho na návštěvě a necítila jste se tam dobře? Je to tím, že do každého prostoru se nehodí vše. Základním principem je dodržet hodnověrnost materiálů.

Mnohdy ale nemáme dostatek peněz na přírodní materiály, protože jsou dražší než dnešní moderní náhražky tvářící se jako právě ty autentické. Také bývá problém se špatnou volbou barev. Paleta barev v domácím prostředí vždy vynikne jinak než v obchodě a ještě záleží na světle v místnosti.

Celkově je proto důležité správně vyhodnotit charakter bydlení a zvolit pro daný byt či dům prvky, které s ním budou souznit.

Můj styl práce je ponechat něco starého, přidat něco nového a nejlépe za minimální náklady. Záleží na naší domluvě, někdy se pustíme do rozsáhlejších úprav a někdy zase stačí pouze přeskládat nábytek.